Masz pytania organizacyjne lub chcesz zarezerwować stolik? Zadzwoń do nas:509 908 255

Aktualności

Aktualności

Opublikowane w: Bez kategorii

Szanowni Państwo,
dostosowując się do aktualnych restrykcji, w zamierzeniu dbając o Państwa bezpieczeństwo oraz pracowników naszej restauracji, informujemy, iż od dnia 24 października 2020 r., aż do odwołania nasze usługi będą świadczone jedynie na wynos-na dwa sposoby:

1. ODBIÓR WŁASNY: prosimy zadzwonić i zamówić dowolne danie i odebrać we własnym zakresie o umówionej porze.

2. DOWÓZ WE WSKAZANE MIEJSCE: prosimy zadzwonić i zamówić dowolne danie, a my je do Państwa dowieziemy pod wskazany adres na terenie miasta i po obrzeżach.

***DANIA DNIA w poszerzonej ofercie od poniedziałku do poniedziałku, czyli 7 dni w tygodniu, w stałej, niezmienionej cenie 17 zł***

Istnieje także możliwość zgłoszenia INDYWIDUALNEGO ZAMÓWIENIA SPOZA KARTY i umówienia się na realizację usługi caterinowej (dowiezienie we wskazane miejsce).

Menu znajduje się na naszej stronie internetowej, w zakładce OFERTA/NASZE NOWE MENU. Link poniżej:

http://kulinarnaenklawa.pl/wp-content/uploads/2019/03/Nowe-Menu.pdf

ZAMÓWIENIA POD NUMEREM TELEFONÓW: 509 908 255, 577 196 654

***
Dowozy realizujemy w godzinach 12-18 transportem zgodnym z wymogami sanitarnymi, regularnie dezynfekowanym. Aby dojazd był darmowy, minimalna wartość zamówienia musi wynosić co najmniej 17 PLN (cena pełnego dania dnia).

Informujemy, że istnieje możliwość PŁATNOŚCI KARTĄ (także zbliżeniowo) – zarówno w restauracji, jak i u kierowcy dostarczającego posiłek.

***

Wszystkim życzymy wiele zdrowia i spokoju w tym szczególnym czasie.

Zespół KULINARNEJ ENKLAWY